Helt ok. Gjorde det som förväntades.
Mateo Hampton Coleman
Mateo Hampton Coleman är mäklare på Fastighetsbyrån Uppsala
.Mateo Hampton Coleman har varit registrerad mäklare sedan 2024-02. Mateo Hampton Coleman har varit aktiv på Reco.se sedan 2024-03 och har fått 105 omdömen med ett betyg på 4.9. Mateo Hampton Coleman har haft 41 försäljningar sen 2024-04 och har tillfrågat 100% av sina kunder efter omdömen.
-
100%
Andel tillfrågade kunder
-
41
Försäljningar
2024-04 - 2025-03
105 omdömen om Mateo Hampton Coleman
Kunnig, noggrann och sympatisk.
Saklig, trevlig och lagom personlig
Mateo var rak och väldigt aktiv för att sälja vår lägenhet.
Trevlig mäklare som bemötte oss på ett bra sätt. Jag uppskattade hans förmåga att återkoppla och hålla oss informerade under processen.
Snabba svar och väldigt trevligt bemötande.
Från första kontakten med Mateo hade jag en bra känsla och oroade mig inte. Mateo lyssnade och kunde svara på mina frågor och han kunde ta itu med mina problem. Mateo kunde vägleda mig och hjälpte även till med sin kompetens. Mateo visade engagemang och energi i sitt arbete under försäljningsprocessen. Mateos kommunikation var utmärkt. Vi hade regelbunden kontakt och jag visste hela tiden hur det gick framåt. Mateo är en snäll person, lätt att samarbeta och prata med. Jag rekommenderar honom varmt och jag skulle definitivt vända mig till honom igen i framtiden.
Tacksam för den fantastiska hjälpen vi fick av Mateo Hampton Coleman vid försäljningen av vår lägenhet i Uppsala! Professionell, engagerad och väldigt lyhörd för våra behov. Vi kände oss trygga hela vägen genom processen och blev väldigt nöjda med resultatet!
Klar o tydlig i sin kommunikation, mål orienterad, kreativ med olika idéer hur kan man driva affären vidare, engagerad. Vi är super nöjda med affären.
Myclet bra handläggning, lätt-tillgänglig och professionell.