Har ätit här några gånger och tycker att det är helt okej. Sushin är att föredra framför varmrätterna, i alla fall yakinikun som var ganska tråkig. Trevlig personal och normala priser. Värt ett besök om man är i närheten men det finns bättre ställen i krokarna.
Sushi House
Omdömen totalt
Snittbetyg
3 omdömen om Sushi House
Visar 3 omdömen med 3.0 i snittbetyg
Skrev om
Sushi House
Bemötandet var OK! Däremot tycker jag att serveringspersonalen var opersonlig; fick ganska tråkiga svar när jag frågade om saker, mitt vin till maten kom sent, svårt att få deras uppmärksamhet o s v MEN maten var gudomlig! Fantastisk ankpare’-terrin och en perfekt entrecote. Som sagt, lite mer känsla från personalen!
Skrev om
Sushi House
Lugnt och skönt är det i deras lokal. Helt ok sushi, även om jag har ätit godare. Behövde inte vänta länge på att få maten.
Skrev om
Sushi House
Helt ok litet sushi stället som bjöd på Thé medans man väntade. Personalen var väldigt trevlig och det är ett perfekt ställe att sitta på om man vill ha det lugnt då musiken inte är så hög.